x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Owli Antrenman Programı

Owli Antrenman Programı

Owli ailesi olarak doğumdan sonra forma girmenin ve sıkılaşmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü Owli korse, kendisi de anne olan ve doğumdan sonra bu süreci bizzat tecrübe etmiş kadınlar tarafından tasarlandı. 

Owli korseyi tasarlarken kadın doğum uzmanlarının ve spor eğitmenlerinin de görüşlerini dikkate aldık. Bu sayede Owli ilk günden bu yana doğum sonrası korse denildiğinde akla gelen ilk marka.

 Owli korse doğru ve düzenli kullanıldığında diastasis rectiye karşı etkilerini kısa zamanda gösterebilir. Buna ek olarak spor yaparak ve sağlıklı beslenerek Owli Korse ile olan sıkılaşma sürecinizi destekleyebilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

İşte tam bu noktada sizlerin sıkılaşma sürecini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için kendisi de anne olan profesyonel sporcu Emine Başarır eğitmenliğinde Owli Antrenman Programını hazırladık.

Siz de Owli'nin ücretsiz olarak sunduğu bu 4 Haftalık antrenman programını takip ederek hızla forma girebilirsiniz.

Evde kolayca uygulayabileceğiniz ve hiçbir ekipman gerektirmeyen Owli Antrenman Programı, Diastasis Recti ve hamilelik sonrası sıkılaşma ön planda tutularak hazırlandı.

Owli Doğum Sonrası Korsenizi hareketleri uygulama sırasında kullanmayın.

Antrenman öncesinde ve sırasında tüm kaslarınızın rahat ve ısınmış olmalı daha verimli bir antrenman geçirmeniz için önemli.

Eğer herhangi bir sağlık sorununuz bulunuyorsa spor yapmadan önce ve korse kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.

Doğum yaptınız ve hala Owli Korseniz yok mu?
Size uygun bedeni seçin ve hemen sıkılaşmaya başlayın!

https://www.youtube.com/watch?v=Jbxelcm7HCM

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.