x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Owli Doğum Sonrası Korse

Owli Doğum Sonrası Korse

Hamilelik sırasında kadınların vücudu mucizevi değişimler geçirmektedir. Bunlardan biri de rahmin hamilelik boyunca karında büyüyen bebekle beraber genişlemesidir. Rahimde meydana gelen bu genişleme ile karın bölgesinde bulunan iki büyük kas grubu birbirinden ayrılır. Bu duruma “Diastasis Recti” denir ve hamilelik geçirmiş kadınların yaklaşık üçte ikisinde görülmektedir.

Diastasis Recti için tasarlanmış ilk ve tek korse Owli Doğum Sonrası Korse.

Diastasis Recti’nin belirtileri arasında karın bölgesinde şişkinlik, sarkık duran karın, bel ağrıları, eğri ve kötü postür olabilir.

Bu durum için en iyi çözüm spor yapmak ve Diastasis Recti için tasarlanmış bir korse kullanmaktır.

Owli Korse ayarlanabilir sıkılığı ve 3 farklı boyu ile tüm vücut çeşitlerine uygundur. Düzenli kullanıldığında etkilerini ilk haftadan itibaren göstermeye başlar.

Siyah ve ten olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur.

 

Neden Owli Doğum Sonrası Korse?

Owli Doğum Sonrası Korse, sıradan kozmetik korselerin aksine “Diastasis Recti” için tasarlanmış ve hamilelik geçirmiş kadınlara özel üretilmiş ilk korsedir. Normal doğum ya da sezaryen doğum sonrası kullanıma uygundur. Ön tarafında bulunan yumuşak dokusu sayesinde kullanım boyunca rahatsız etmez, günlük hareketlerinizi kısıtlamaz. Ergonomik tasarımı ile emzirme dostudur.

Owli Korse amacı gereği sıkılığını karın bölgesine verecek şekilde tasarlanmıştır. Çift balenleri ile belinizi desteklerken ekstra yan bantları ile sizin için en uygun olan sıkılığı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.