x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Değişim ve İade Koşulları

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz. 

İade/Değişim Adresimiz: LİLARA TEKSTİL A.Ş. Mebusevleri Süslü Sokak No:18/8 Tandoğan 06580 Çankaya Ankara

Not: Yalnızca internet üzerinden alışveriş mümkündür. Ayrıca bir mağazamız bulunmamaktadır.

İade/değişim yapılacak ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek/değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz bir şekilde 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firması ile tarafımıza gönderebilirsiniz. 14 günü geçen iade ve değişim talepleri kabul edilmeyecektir.

Owli Outlet kategorisinden yapılan alışverişlerde iade ve değişim seçeneği bulunmamaktadır.


Ürün içine yazılı olarak ad-soyad, telefon numarası ve iade/değişim sebebini yazınız.


Anlaşmalı kargo firması : 
MNG Anlaşma kodu: 853395212

Kuryeye anlaşma kodunun bildirilmesi gerekmektedir.

Kargo ücreti:

ALICI'NIN ürün/ürünleri başka bir kargo firması aracılığıyla göndermesi halinde teslimat bedeli ALICI tarafından karşılanacak olup, ALICI tarafından bu şeklide karşı ödemeli olarak gönderilen ürün/ürünleri SATICI'NIN teslim alma yükümlülüğü bulunmamaktadır. ALICI ürün/ürünlerin anlaşmalı kargo firması olan MNG Kargo firmasından başka bir kargo firması ile gönderilmesi halinde SATICI'DAN herhangi bir talepte bulunamayacak olup, SATICI'NIN bu nedenle doğmuş/doğacak olan her türlü zararını tazminle mükellef olacaktır. Ürün/ürünlerin açıklandığı şekli ile ve belgeler ile iade edilmemesi halinde iade işlemi gerçekleştirilemeyecek olup ürün/ürünler SATICI'YA gönderildiği hali ile ve karşı ödemeli olarak ALICI'YA geri gönderilecektir. SATICI'NIN bu halde herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. 

İade Edilemeyen Ürünler

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, bebek emzik, biberon, bebek body, kundak, iç giyim ürünleri, korse, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz zaman alabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.