x
Owli Uyku Tulumu 2.7 TOG

Owli Uyku Tulumu 2.7 TOG

Owli kundaklar ile büyüyen bebekler vaz geçemedikleri rahatlığı Owli Uyku Tulumu 2.7 TOG ile devam ettiriyorlar. 1-5 yaş arası çocuklar için tasarlanan uyku tulumu kaydırmaz tabanlı patikleri ile en hareketli çocukların bile gününe ayak uydurabiliyor. 

Owli Uyku Tulumu kapitone kumaşı ile soğuk havalarda tek başına kullanılabilir. 2.7 TOG’luk gerçek TOG değeri ile çocuklarınızı üşütmez, nefes alan pamuklu kumaşı sayesinde onları terletmez.

Tüm Owli Uyku Serisi ürünlerinde olduğu gibi Owli Uyku Tulumu da çift yönlü fermuara ve fermuar korumasına sahiptir. Bu sayede tuvalet eğitimine başlayan çocuklar için giy çıkar kolaylığı sağlar. Boydan boya çapraz şekilde ilerleyen fermuarı hem kız çocuklar için hem erkek çocuklar için tuvalet eğitimini kolaylaştırır. Fermuar koruması ile hem oyun hem uyku sırasında fermuar elciğinin çocuklar ile temas etmesi engellenmiş olur.

Laboratuvarlarda Test Edilmiş TOG Değeri!

Owli Uyku Tulumları’nın elleri eldivene, ayakları da patiğe dönüşebilir. Patiklerin altında bulunan kaydırmaz tabanlar hem çocukların yürürken dengelerini korumalarına yardımcı olur, hem de daha hareketli çocukların parke, fayans gibi zeminlerde kaymalarını engeller.

Hem üşütmeyen hem kaydırmayan patikler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.