x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Owli Uyku Gurusu COOL Zoo Zoo

1.449,90 TL

Owli Uyku Gurusu COOL

En COOL Owli Uyku Gurusu bebek ve çocukları sıcak havalarda ferah tutması ve hassas tenlerinin nefes almasını sağlaması için tasarlandı.

Bebek ve çocukların vücut ısılarının kontrol altında tutulması yetişkinlere göre daha zordur. Özellikle sıcak ortamlarda ve yaz aylarında bebeklerin vücut ısıları normalden daha yüksek olabilir.

Owli Uyku Gurusu COOL, sıcak havalarda çocukların vücut ısılarını dengede tutmaya yardımcı olması için tasarlandı.

AR-GE ile belirlenmiş dört bölgede bulunan ve nefes alan fileler bebeklerin vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur. Ön ve koltuk altında bulunan fileli yapısı fermuarlar kapalı olduğunda dahi serin ve ferah havanın dolaşımına imkan sağlar. Yumuşacık ve terletmeyen 0.3 TOG pamuklu kumaşına ek olarak konumlandırılmış fileler hava geçirgenliğini artırır, rahatlıktan ödün vermeden aşırı ısınmanın önüne geçer. 

 

o   Owli Uyku Gurusu COOL bebeğinizle beraber büyüyebilen ve yan fermuarları sayesinde uyku tulumuna dönüşebilen 3’ü 1 arada kundaktır.

o   COOL teknolojisine sahip hava geçirgenliğini artıran fileler ile bebek ve çocukları yaz aylarında ferah tutar. Aşırı terlemenin önüne geçerek, tenin nefes almasını sağlar.

o   Türkiye’de Uluslararası Kalça Displazi Enstitüsü tarafından “Sağlıklı Kalça Gelişimi Dostu” olarak onaylanan tek kundak.

o   Avrupa'nın en prestijli anne-bebek ödüllerinden MadeForMums'da iki yıl üst üste madalya kazanan ilk ve tek marka.

o   Avrupa’da bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilip belirlenen 0.3 TOG değeri.

o   OEKO-TEX sertifikalı ve AZO boyar içermeyen kumaşlar en narin tenler için bile son derece yumuşak ve sağlıklı bir dokunuş sunar.

o   0-3 ay arası kundak, 3-6 ay arası genişletilmiş kundak, 6-12 ay arası torba uyku tulumu, 12-36 ay arası ayaklı uyku tulumu olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

o   Yan fermuarı ile büyüyebilen yapısı sayesinde genişletilmiş kundak olarak kullanılabilir.

o   Açılabilen kolları, gizli çıtçıt tasarımıyla bebeğinizin tenine temas etmez, daha güvenli bir uyku sunar.

o   Çift yönlü fermuar ve fermuar korumaları tüm giy-çıkar işlerinizi kolaylaştırır.

o   %95 Pamuk, %5 Elastan

  • Özellikleri

- 0-3 ay arası kundak, 3-6 ay arası genişletilmiş kundak, 6-12 ay arası torba uyku tulumu, 12-36 ay arası ayaklı uyku tulumu olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

- Yan fermuarı ile büyüyebilen yapısı sayesinde genişletilmiş kundak olarak kullanılabilir.

- Açılabilen kolları, yenilenen çıtçıtları gizleyen tasarımıyla bebeğinizin tenine temas etmez, daha güvenli bir uyku sunar.

- Dahili ayak uzantıları sayesinde kolayca uyku tulumuna çevrilebilir.

Ürün Açıklaması
TOG Değeri
0.3 TOG
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.