x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Owli Kundak

Owli Kundak

Owli, bebekleri için yalnızca kundak tercih eden anne ve babalar için prematüre bebeklerden 9 aylık bebeklere kadar olan süreci kapsayacak şekilde dört farklı bedene sahiptir.

Owli kundaklar bebeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen tasarımıyla “Uluslararası Kalça Displazi Enstitüsü” tarafından “Sağlıklı Kalça Dostu” onayı alan Türkiye'nin ilk ve tek kundak markasıdır.Neden Owli Kundak ?

Yenidoğan bebeklerin düzenli ve kesintisiz uyku için en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biri doğum öncesinde anne karnında hissettikleri güvendir. Bu yüzden yenidoğan bebeklerde kundakla uyumak bebeklerin anne karnında alıştığı güven duygusunu telafi eder, onların düzenli uykuya yönelmesini sağlar. Bu noktada Owli’nin %95 pamuk %5 elastan ile tasarladığı Owli kundaklar bebeklerin tenine yumuşacık kumaşıyla temas ederken esnek yapısıyla onları anne karnında gibi sarmalar.

Owli kundaklar çift yönlü fermuara sahiptir. Hem alttan hem üstten açılan kundaklar giy çıkar kolaylığı sağlar. Aynı zamanda bez değiştirme ve bez kontrolü gibi durumlarda bebeğinizi uyandırmadan alt bakımını yapabilirsiniz. Boyun kısmında bulunan fermuar koruması, fermuarın bebeğinizin cildiyle temas etmesini engeller.

Çıt çıt ile açılabilen kolları sayesinde istediğiniz zaman bebeğinizin kollarını kundaktan çıkartabilirsiniz. 

Prematüre Bebekler İçin de Kesintisiz Uyku

Owli olarak prematüre bebekleri unutmadık.

Prematüre bebeklerin ihtiyaç duyduğu güven ve rahatlığı Owli Minty Prematüre beden ile sağlayabilirsiniz.

%95 pamuk ve %5 elastan’dan üretilen Owli Prematüre kundaklar tüm Owli Uyku Serisi ürünlerinde olduğu gibi çift yönlü fermuara ve fermuar korumasına sahiptir. 

Sağlıklı kalça gelişiminin prematüre bebekler için ayrıca önemli olduğunun farkındayız. Owli’nin IHDI’den akrediteli kundakları bebeğinizin sağlıklı kalça gelişimini destekler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.