Untitled-11111.png

Owli 0.5 TOG Uyku Tulumu

En sevilen Owli Uyku Tulumu deneyimi şimdi 0.5 TOG kalınlığıyla ve sade renkleriyle çocukların en sevdikleri uyku tulumu olmaya devam ediyor.

LIL151_130_5.jpg

%100 Pamuklu Kumaş

Azo Boya içermeyen doygun renklere sahip Owli Uyku Tulumu 0.5 TOG, %100 Pamuklu kumaşıyla hem güvenli hem de bulutlar üzerinde uyumak kadar konforlu.

Oda sıcaklığınıza uygun olarak soğuk havalarda iç giyimle, serin ve ılık havalarda ise iç giyim tercih etmeden kullanabilirsiniz.

0.5 TOG Kumaş

Tüm TOG değerlerimizi Avrupa'da yapılan laboratuvar testlerimiz ile belirlemeye devam ediyoruz. 4 Mevsim kullanıma da uygun olması için tasarladığımız 0.5 TOG kumaşımız ile rahatlığı ve güveni bir arada sunuyoruz.

 

Pofuduk ve yumuşacık iç yapısıyla terlemenin önüne geçen 0.5 TOG gerektiği durumlarda da ekstra iç giyim ile kullanıma da uygundur.  

LIL151_380_4.jpg
site.jpg

Hareket Kısıtlamayan Tasarım

1-5 Yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmış olan Owli Uyku Tulumları rahat ve geniş tasarımı ile çocukların hem aktiviteleri sırasında hem de uykularında hareketlerini kısıtlamaz.

 

Ayak bileğine kadar uzanan tek yönlü fermuarı kullanım kolaylığı sağlarken fermuar koruması da uyku sırasında ten ile fermuarın temasını engeller.